Atrakcyjna i piękna – jak taką być i dlaczego nie zależy to tylko od wyglądu?

stylowi_pl_inne_9424983Jest prawie pierwsza w nocy, a ja siedzę przykuta do laptopa i piszę dla Was ten post. Dlaczego nie odłożę tego na później? Bo wiem, że przyda się. Może dzisiaj. Może nawet wczoraj. To bardzo ważny post. Nie wiem, czy nie najważniejszy na Fitnessowni. Dlatego postaram się podejść do niego profesjonalnie i przejrzyście. Zależy mi na Waszym zrozumieniu.

O czym będzie ta nota? Tak, jak w tytule – o atrakcyjności. Powinnam chyba zacząć od wyjaśnienia tego terminu, prawda? Wiem, że nie wszyscy go poprawnie rozumieją.

 

Czym jest ATRAKCYJNOŚĆ?
To inaczej seksapil, swego rodzaju erotyczność. Wiąże się nie tylko z… -> CZYTAJ DALEJ <-

8 Komentarze

 1. Ja nie potrafię spojrzeć na siebie inaczej niż jak na nieatrakcyjną dziewczynę, ot taka starsza pani w średnim wieku … z brzuchem po cc i w zasadzie bez biustu …. I co z tego że mądra wykształcona i i inteligentna ? To można dzisiaj wyrzucić do kosza, bo to się nie sprzedaje. Liczą się cycki, nogi i tyłek. I tyle. Ściskam ciepło !!! :-)

  • Asiu. To, że tutaj piszesz jest już wielkim krokiem naprzód. Jesteś silną i odważną kobietą. Niejedna by przemilczała temat. A Ty jednak napisałaś. I to pod postem o atrakcyjności. To znaczy, że coś w Tobie poruszył.
   Wiem, moja droga, że uda Ci się osiągnąć jeszcze wiele w życiu. I z wyglądem tak samo. Wiek tu nie gra roli. Spójrz na Yasmin Rossi (60 lat). Brzuch po cesarce? Wszystko da się naprawić.
   Piersi też będą. A jeśli nie uda się ich „wykluć”, zawsze można podkreślić to, co w Tobie najlepsze.
   Asiu, od dziś jesteś Fitnessowiczką. Zaglądaj tu, proszę, częściej. Może choć trochę uda mi się Ciebie zmotywować. Zapraszam też na fb.
   No i walcz. Nie poddawaj się. JESTEŚ PIĘKNA! Musisz w to uwierzyć. Wiesz dlaczego? Bo ja w to wierzę.
   Dasz radę. A ja trzymam za Ciebie kciuki!
   Idź do przodu, przed siebie, a na pewno osiągniesz cel! :*

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.