Burpees. Nikt ich nie lubi.

Kiedyś musiał nadejść moment, w którym trzeba dodać burpees. Czuję, że to jest ten dzień.
Mimo wszystko – nie cierpię robić burpees.
Jeśli jeszcze nie robiłyście burpees, nie demotywujcie się. Zróbcie kilka. Może będziecie wyjątkowe i to pokochacie.

burpees3Co to jest burpees?
Jest to połączenie ćwiczeń aerobowych i siłowych w jednej sekwencji ruchu. Dzięki temu.. -> CZYTAJ DALEJ <-

21 Komentarze

  • Jest mnóstwo innych ćwiczeń, które nie będą Ci się kojarzyć z w-f’em. Wiesz, nigdy nie lubiłam w-f’u i tak samo nie przepadam za burpees. Myślę, że wiele z nas ma tak samo ;)

  • Och, to raczej oczywiste. Fajnie by było, gdyby więcej ludzi skupiało się na swoich zainteresowaniach, a nie powtarzaniem w kółko tego samego tematu.

  • Też mi się z tym skojarzyło, jednak joga ma na celu uspokojenie i masowanie organów wewnętrznych. Burpees przyspiesza pracę serca i raczej powoduje ból mięśni ;)

  • Bieganie zawsze dobre ;) Jeśli jednak ktoś woli ćwiczenia w domu, bądź z różnych przyczyn nie może biegać, dlaczego nie burpees? :)

   • Hantle (ciężarki tudzież sztangielki – jak kto woli) również występują w moim planie treningowym ;-) Wyznaję po prostu zasadę, że NIC tak nie kształtuje kobiecego ciała jak trening z METALEM :D

    • To zabrzmiało, jakbyś trenowała przy muzyce metalowej (oczywiście, kto co lubi ;)
     To prawda. A chyba wielu kobietom marzy się idealne ciało. Nie każda ma jednak możliwości – niestety.

 1. burpees jak piszecie to w latach 70 w podstawówce robiono jako test ile razy w minutę i już wuefistka wiedziała na ile może wytężać ucznia i co jest w stanie osiągnąć :-)

  • Dzieciaki są bardziej „elastyczne” niż dorośli. A tego typu ćwiczenia bardzo dobrze pamiętam z podstawówki. Jakoś wtedy nie miałam żadnego problemu, żeby je wykonywać ;)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.